Chatbot Development

Čatbots Jūsu klientiem 24/7 sniegs ātru un kvalitatīvu atbalstu, atbildot uz jautājumiem, veicinot pārdošanu
un veidojot klientu datubāzi, kam sūtīt atkārtotus piedāvājumus.

FACEBOOK
MESSENGER
ČATBOTU
IZSTRĀDE

ANCLAREN ir pirmā digitālo risinājumu aģentūra, kuras specializācija ir Facebook Messenger čatbotu izstrāde un pielāgošana Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

ČATBOTS JŪSU KLIENTIEM 24/7 SNIEGS ĀTRU UN KVALITATĪVU ATBALSTU, ATBILDOT UZ JAUTĀJUMIEM, VEICINOT PĀRDOŠANU UN VEIDOJOT KLIENTU DATUBĀZI, KAM SŪTĪT ATKĀRTOTUS PIEDĀVĀJUMUS.

Komunikācija

Dabīgas sarunas

Bez limitu sarunas

Veido nebeidzamas sarunas

Personalizācija

Manipulē ar tekstu, cipariem un datumiem

TŪLĪTĒJA ATBILDĒŠANA UZ KLIENTU APKALPOŠANAS JAUTĀJUMIEM

Ja Jūsu uzņēmums bieži saņem vienus un tos pašus jautājumus, Jums ir iespēja izveidot Facebook Messenger čatbotu, lai tas atbildētu uz lapas apmeklētāju jautājumiem tā, lai tiem nebūtu ilgi jāgaida, kamēr tiem atbildēs. Ieguvums ir tāds, ka tas ietaupa Jūsu komandas laiku, jo tiem ir jāiesaistās tikai tad, ja čatbots nespēj atbildēt uz jautājumu.JŪSU PRODUKTU VAI PAKALPOJUMU PĀRDOŠANA

Čatbots var piedāvāt Jūsu produktu vai pakalpojumu klāstu, uzzināt klientu piegādes informāciju, kā arī informēt potenciālos klientus par Jūsu īpašajiem piedāvājumiem.

PIELĀGOTU ZIŅU SŪTĪŠANA

Ar čatbota palīdzību, Jums ir iespēja noskaidrot, kāda informācija Jūsu auditorijai ir interesējoša un tad izsūtīt tiem pielāgotas ziņas.SŪTĪT ATGĀDINĀJUMUS

Izmantojot Facebook Messenger čatbotu, Jūs varat automātiski sasniegt jebkuru, kurš komentējis kādu specifisku Jūsu biznesa lapas ierakstu. Šādi Jūs varat izsūtīt interesentiem atgādinājumus par Jūsu piedāvājumiem vai pasākumiem, paaugstinot iesaisti, gadījumā, ja tie par Jums ir piemirsuši.

Need a successful project?

Check out our project development calculator or drop us a line from contact form.

icon-rocket